stavební firma | expert na výškové práce
Reference
Reference Brno
Zateplení domů
a zateplování
fasád
Reference Brno
Reprofilace
a sanace
betonu
Reference Brno
Opravy
a nátěry fasád
Reference Brno
Malba reklam,
montáž
reklamy
Reference Brno
Opravy
a nátěry
konstrukcí
Reference Brno
Nátěry
a rekonstrukce
střech
Reference Brno
Dřevěný šindel
pokrývání
šindelem
Reference Brno
Arboristika a
kácení stromů
Reference Brno
Mytí oken
výškových
budov
Reference Brno
Stavební
a zednické
práce
Reference Brno
Siluety dravců,
ochrana proti
ptákům
Reference Brno
Rekonstrukce
betonových
teras a balkonů
Reference Brno
Montáže ve
výškách a
výškové práce
Kariéra Napsali o nás O firmě Reference Služby Úvod Kontakt

FLEXISTAV s.r.o.

Provozovna:
Stavební 5, Brno tel: 543 254 108
mobil: 603 547 598
e-mail: info@flexistav.cz

 

Mytí oken, čištění oken výškových budov,
mytí skleněných plášťů budov

Úvod > Výškové práce > Myti oken

Mytí oken a údržba vnějšího pláště budov jako výškové práce

Práce realizované na vnějších pláštích budov mohou provádět pouze specialisté na práce ve výškách, kteří jsou vlastníky příslušného osvědčení bez ohledu na to zda jsou práce prováděny s využitím v lávek, vysokozdvižných plošin nebo horolezecké techniky.

10.jpg, 14kB

Problematika prosklených výškových budov

V současné době je stále větším trendem stavět vyšší budovy, věžové stavby s fasádami z velké plochy prosklenými nebo materiálově na bázi skla, buď čirých nebo probarvených. Tento trend je populární a vzhledem k nedostatku volného místa v městských aglomeracích je zcela pochopitelný a logický.

Mytí a údržba výškových budov

Avšak přináší s sebou celou řadu problému, z našeho pohledu a z hlediska zaměření firmy nás zajímá především problematika spojená s údržbou fasády, ať již z hlediska čištění, tak z hlediska oprav a údržby systému – systém je většinou tvořen jednotlivými dílci různými způsoby spojeným v jeden celistvý celek – ovšem spáry mezi dílci je nutné udržovat a kontrolovat upevnění dílců a celistvost fasády.

Ne vždy zhotovitel udělá ten nejlepší krok pro zajištění těchto funkcí – přistoupí k instalaci systému zavěšených plošin, schopných kontrolovat a udržovat celou plochu takovéto fasády.

Horolezecká činnost

Práce zahrnující úkony spojené s horolezeckou činností provádíme především na území města Brna a to především mytí a čištění budov. Za příznivých podmínek při dostatečně zajímavé zakázce jsme schopni vycestovat a požadované úkony provést i na jiných lokalitách po území ČR.

Samozřejmostí je snaha o co nejrychlejší řešení problému, bezproblémové, kvalitní zvládnutí požadovaného rozsahu prací a spokojenost zákazníka za použití špičkové a nejmodernější techniky. Naši pracovníci jsou zkušení v úkonech souvisejících s prací ve výškách a pravidelně se školí a přezkušují v oblastech bezpečnosti práce a praktických dovednostech, které jim umožňují být odborníky na danou problematiku.

© FLEXISTAV s.r.o. | Brno | +420 603 547 598 | info@flexistav.cz